Bekijk onze nieuwe Post-HBO opleidingen
Training

Mentor ten einde raad?!

We kennen ze allemaal: de kleurrijke, vaak onbegrepen personen die moeilijk ergens welkom zijn. Ze hebben een beperkt verstandelijk vermogen, kampen met psychische uitdagingen en zijn gevoelig voor verslaving. Vaak komen ze in aanraking met de wet of de openbare orde. Maar ook zij verdienen een plek in onze samenleving.


Iedereen is het hierover eens, maar het daadwerkelijk organiseren is geen eenvoudige taak. Ondanks integrale aanpakken, ketensamenwerkingen en domein overstijgend werken, verschuift het gesprek snel naar rollen, taken en verantwoordelijkheden.

Hoe pak je dit aan als professionele mentor? Hoe positioneer je jezelf effectief? Hoe bied je een passende oplossing binnen de beschikbare tijd? En hoe navigeer je door het complexe zorgsysteem?

Deze training biedt jou de bouwstenen om complexe casuïstiek behapbaar, zorgvuldig en efficiënt aan te pakken. We duiken diep in deze uitdagingen, specifiek vanuit de rol van professioneel mentor.

Als je je gelijktijdig inschrijft voor de training Mentorschap: Work in Progress of werken volgens proces (op dezelfde dag in de middag) dan ontvang je een mooie korting: je betaalt voor beide trainingen
€ 500,- i.p.v. € 610,- ex btw.

Schrijf je in voor

Mentor ten einde raad?!

1-daagse training

 met Markus de Vries

De Eenhoorn – Amersfoort

maximaal 17 deelnemers
€305

Excl. 21% BTW

Programma

vrijdag 13 november 2026 09:30 tot 12:30

Nog 13 plaatsen

Gegevens bewerken

Je moet ingelogd zijn om je persoonsgegevens te bewerken.